De winnaars van de Country Music Association (CMA) Awards 2019 zijn bekend. Carrie Underwood, Dolly Parton en Reba waren de hosts van de 53e editie van 'Country Music's Biggest Night’.

Hieronder het overzicht.

Entertainer of the Year

Garth Brooks
Garth Brooks

Overige nominaties:

  • Eric Church
  • Chris Stapleton
  • Carrie Underwood
  • Keith Urban

Female Vocalist of the Year

Kacey Musgraves
Kacey Musgraves

Overige nominaties:

  • Kelsea Ballerini
  • Miranda Lambert
  • Maren Morris
  • Carrie Underwood

Male Vocalist of the Year

Luke Combs
Luke Combs

Overige nominaties:

  • Dierks Bentley
  • Thomas Rhett
  • Chris Stapleton
  • Keith Urban

Album of the Year

De award in deze categorie gaat naar zowel de artiest(en) als de producer(s).

Maren Morris - Girl
Maren Morris – Girl
(producers: busbee, Maren Morris, Greg Kurstin)

Overige nominaties:

New Artist of the Year

Ashley McBryde
Ashley McBryde

Overige nominaties:

  • Cody Johnson
  • Midland
  • Carly Pearce
  • Morgan Wallen

Song of the Year

De award in deze categorie gaat naar de songwriters.

Luke Combs
Luke Combs – “Beautiful Crazy”
(songwriters: Luke Combs, Wyatt B. Durrette III, Robert Williford)

Overige nominaties:

  • "Girl" - Maren Morris
    (songwriters: Maren Morris, Sarah Aarons, Greg Kurstin)
  • "God's Country" - Blake Shelton
    (songwriters: Devin Dawson, Jordan Schmidt, Michael Hardy)
  • "Rainbow" - Kacey Musgraves
    (songwriters: Natalie Hemby, Shane McAnally, Kacey Musgraves)
  • "Tequila" - Dan + Shay
    (songwriters: Dan Smyers, Nicolle Galyon, Jordan Reynolds)

Single of the Year

De award in deze categorie gaat naar zowel de artiest(en), producer(s) en mix engineer(s).

Blake Shelton
Blake Shelton – “God’s Country”
(producer: Scott Hendricks / mix engineer: Justin Niebank)

Overige nominaties:

  • "Burning Man" - Dierks Bentley (feat. Brothers Osborne)
    (producers: Ross Copperman, Jon Randall, Arturo Buenahora Jr. / mix engineer: F. Reid Shippen)
  • "Girl" - Maren Morris
    (producer: Greg Kurstin / mix engineer: Greg Kurstin)
  • "Millionaire" - Chris Stapleton
    (producers: Dave Cobb, Chris Stapleton / mix engineer: Vance Powell)
  • "Speechless" - Dan + Shay
    (producers: Dan Smyers, Scott Hendricks / mix engineer: Jeff Juliano)

Vocal Group of the Year

Overige nominaties:

Old Dominion
Old Dominion
  • Zac Brown Band
  • Midland
  • Little Big Town
  • Lady Antebellum

Vocal Duo of the Year

Dan + Shay
Dan + Shay

Overige nominaties:

  • Brooks & Dunn
  • Brothers Osborne
  • Florida Georgia Line
  • Maddie & Tae

Musical Event of the Year

WINNER: Lil Nas X & Billy Ray Cyrus - "Old Town Road (Remix)"

Overige nominaties:

Music Video of the Year

De award in deze categorie gaat naar zowel de artiest(en) als naar de regisseur(s).

Overige nominaties:

Musician of the Year

WINNER: Jenee Fleenor

Overige nominaties:

  • Paul Franklin
  • Mac McAnally
  • Ilya Toshinsky
  • Derek Wells