Kenny Chesney en P!nk zetten de wereld in vuur en vlam
Met de nodige gevolgen voor de planning van de albumrelease.

Eindelijk kunnen we luisteren naar het duet van Kenny Chesney met P!nk: “Setting The World On Fire”. Het nummer zou zo goed zijn, dat Kenny het eerder deze maand een goede reden vond om de release van zijn nieuwe album “Cosmic Hallelujah” uit te stellen.
Some Town Somewhere
Oorspronkelijk zou het album “Some Town Somewhere” als titel meekrijgen, maar begin juli nam Kenny een drastische maatregel. Nadat hij de kans kreeg dit duet met P!nk op te nemen, besloot hij de titel te veranderen in “Cosmic Hallelujah” en de releasedatum te verschuiven naar 28 oktober. Hij wilde het nummer niet ‘al te lang op de plank laten liggen’, dus moest het nog op dit album verschijnen.
Over het duet en de titelverandering zei hij het volgende:
De energie van de nieuwe muziek… voelt als een kosmische hallelujah. Dat is het woord dat het eerste in mij opkwam, dus dat wordt de nieuwe titel. Kenny Chesney
Het resultaat
Nu kunnen we beoordelen of het inderdaad zó goed is, dat het het wachten waard is. Wat denk jij ervan?